Základní škola Vyškov, Tyršova 4

Články a aktuality


Přehled článků, aktualit a reportů z uplynulých akcí.


Filtr kategorií: Akce školy Úspěchy žáků Ostatní

Přihlášení obědů – cizí strávníci a žáci na distanční výuce

Ostatní

Prosím o přihlášení odběru obědů u cizích strávníků nejpozději do 13. 4. 2021.Výdej obědů pro cizí strávníky bude od 14. 4. v čase 11.00–11.30 h. Pro žáky na distančn... (vice)

Provoz školy od 29. 3. do 11. 4. 2021

Ostatní

Informace k provozu školy... (vice)

Pozastavení plateb za stravu

Ostatní

Žádáme o pozastavení trvalých příkazů za stravu.Děkujeme.... (vice)

Provoz školy od 22. 3. do 28. 3. 2021

Ostatní

Informace k provozu školy... (vice)

Provoz školy od 27. 2. do 21. 3. 2021

Ostatní

Informace k provozu školy... (vice)

Provoz školní družiny od 5. 1. 2021

Ostatní

Ředitelství základní školy Vyškov, Tyršova 4 oznamuje rodičům žáků 1. a 2. tříd, že od úterý 5. 1. 2021 bude pro žáky 1. a 2. tříd opět zajištěn provoz ranní a odpoledn... (vice)

Provoz školní jídelny od 18. 11. 2020

Ostatní

Od 18. 11. vaříme ve školní jídelně pro žáky a cizí strávníky. Vyzvednutí  obědů zůstává stejné (do jídlonosiče v 11.00 h). Na oběd mají nárok i žáci na... (vice)

Výuka od 18. 11. 2020 – pro rodiče žáků 1. a 2. tříd

Ostatní

Informace pro rodiče žáků 1. a 2. ročníku Od středy 18. 11. 2020 se vrací do školy žáci 1. a 2. tříd.Podle aktuálních informací platí, že:výuka bude probíhat v kmenových tř... (vice)

Informace k distanční výuce od 14. 10. 2020

Ostatní

Distanční výukaTisková zpráva – Ministerstvo práce a sociálních věcí Návod pro žáky ke Google Učebně... (vice)

Provoz škol ve škol. roce 2020/2021 vzhledem ke covid-19

Ostatní

Mimořádné opatření MZ ke dni 18. 9. 2020. Doporučený postup Odborné společnosti praktických dětských lékařů ČLS JEP u akutních onemocnění. Manuál k provozu škol a školskýc... (vice)

Vstup do školy s rouškou

Ostatní

Z důvodu snížení rizika přenosu infekčních onemocnění žádáme rodiče a další návštěvníky školy, aby od 1. 9. 2020 vstupovali do budovy s rouškou.Dě... (vice)

První vklad do školní pokladny

Ostatní

Vážení rodiče, žádáme Vás o zaslání částky 500 Kč/žák na účet školní pokladny 123-2047320297/0100 pod variabilním symbolem dítěte, který máte uvedený v programu ... (vice)

Školní online pokladna

Ostatní

Vážení rodiče, ve škole, kterou navštěvuje Vaše dítě, budeme od 1. 9. 2020 používat program Školní online pokladna.Co je školní online pokladna?Návod na registraci a přihlášení ... (vice)

Co připravit prvňáčkům do školy

Ostatní

Seznam ke stažení.... (vice)

Oznámení rodičům budoucích třeťáků

Ostatní

Vážení rodiče, ve školním roce 2020/2021 bude v obou třídách – 3.A a 3.B výuka anglického jazyka navýšena o jednu hodinu týdně. Třídní kolektivy zůstanou zachovány. ... (vice)

Jak se uvést do psychické pohody

Ostatní

V téhle době je mnoho rodin pod obrovským tlakem. Ze dne na den se zavřely školy a na rodiče dopadlo mnohem více zodpovědnosti za vzdělávání svých dětí, někteří rodiče jsou k tomu j... (vice)

Desatero bezpečného internetu

Ostatní

Pro bezpečí na internetu ti stačí dodržet jen pár důležitých, ale přitom jednoduchých zásad.Nedávej nikomu adresu ani telefon. Nevíš, kdo se skrývá za monitorem na druhé straně.Nepo... (vice)

Exkurze do východních Čech

Akce školy

Dne 23. října jsme my, deváťáci, vyrazili na třídenní literárně – zeměpisně – přírodovědně – dějepisně – tělocvičně – výtvarnou exkurzi do východních Čech. Uby... (vice)

Veletrh vzdělávání

Akce školy

Veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí V rámci předmětu Volba povolání se žáci osmých ročníků naší školy zúčastnili Veletrhu vzdělávání a pracovních příležitost... (vice)

Cesta LIFIDů za Erbenem a Kyticí

Akce školy

Květnovou sobotu se patnáct kluků a holek z kroužku LIFIDI vypravilo s paní učitelkou Uhlovou a Brtníčkovou na výlet do Prahy. Ten den bylo prostě vše super:pohodlná cesta vlakem (se sledo... (vice)

Za jazykem do Anglie

Akce školy

Atomium Brussel, Bruggy, Canterbury, Beachy Head, i360 Brighton, Salisbury, Stonehenge, Windsor Castle, London – Museum Madame Tussauds, London Eye, Buckingham Palace, Whitehall, Trafalgar Square, P... (vice)

Soutěž mladých zdravotníků

Úspěchy žáků

V pátek 10. května 2019 proběhla na ZŠ Purkyňova Soutěž mladých zdravotníků, dvě pětičlenné hlídky rovněž z naší školy.Žáci 9.A prožili zajímavé dopoledne, byli totiž vybrán... (vice)

Přednáška o Kanadě v AJ

Akce školy

Přednáška CANADA – ALASKA s angličtinou27. 2. 2019 se kluci a holky 6. až 9. ročníků mohli přenést do krásných míst naší planety a tentokrát s panem Mgr. Kocůrkem procestovali Kanad... (vice)

Staleté kořeny

Akce školy

U příležitosti 100. výročí naší republiky se 19. října uskutečnil program „Staleté kořeny“, kterého se zúčastnili žáci 7.–9. ročníku. Účelem bylo připomenout nám identitu... (vice)

Vzdělávací zájezd do Osvětimi

Akce školy

Žáci 9. ročníku v rámci výuky dějepisu každoročně absolvují výchovně-vzdělávací zájezd do Osvětimi a Březinky. Jak na ně návštěva bývalého koncentračního tábora zapůsobila... (vice)

Tyto stránky využívají soubory cookie.