Základní škola Vyškov, Tyršova 4

Články a aktuality


Přehled článků, aktualit a reportů z uplynulých akcí.


Filtr kategorií: Akce školy Úspěchy žáků Ostatní

Zápis do 1. ročníku – osobní podání

Ostatní

Termíny pro osobní podání žádosti na školu: Čtvrtek 2. 4. 2020 10.00–12.00 14.00–17.00 Pátek  3. 4. 2020 10.00–12.00 Pondělí  6. 4. 2020 14.00... (vice)

Úřední hodiny pro rodiče

Ostatní

Úřední hodiny pro rodiče žáků v případě potřeby vždy v pondělí a ve středu od 8.00 do 10.00 telefonicky, případně osobně k vyzvednutí formulářů. Vstup do školy možný pouze se... (vice)

Přijímací řízení do 6. roč. RVJ

Ostatní

Informace k přijímacímu řízení do 6. ročníku třídy s rozšířenou výukou jazyků budou zveřejněny na stránkách školy po 30. dubnu.Přihláška ke stažení.... (vice)

Provoz jídelny

Ostatní

Vzhledem k mimořádným opatřením se od 11. 3. 2020 až do odvolání uzavírá provoz školní jídelny.... (vice)

Mimořádné opatření

Ostatní

Po dnešním jednání Bezpečnostní rady státu bylo rozhodnuto o přijetí dalších dvou mimořádných opatření v souvislosti s onemocněním COVID-19. Ke stažení zde. Stránk... (vice)

Uzavření škol do odvolání

Ostatní

Od středy 11. března 2020 se na základě opatření Bezpečnostní rady státu proti šíření nového koronaviru uzavírají všechny vyškovské základní školy. Opatření platí do o... (vice)

Desatero bezpečného internetu

Ostatní

Pro bezpečí na internetu ti stačí dodržet jen pár důležitých, ale přitom jednoduchých zásad.Nedávej nikomu adresu ani telefon. Nevíš, kdo se skrývá za monitorem na druhé straně.Nepo... (vice)

Exkurze do východních Čech

Akce školy

Dne 23. října jsme my, deváťáci, vyrazili na třídenní literárně – zeměpisně – přírodovědně – dějepisně – tělocvičně – výtvarnou exkurzi do východních Čech. Uby... (vice)

Veletrh vzdělávání

Akce školy

Veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí V rámci předmětu Volba povolání se žáci osmých ročníků naší školy zúčastnili Veletrhu vzdělávání a pracovních příležitost... (vice)

Cesta LIFIDů za Erbenem a Kyticí

Akce školy

Květnovou sobotu se patnáct kluků a holek z kroužku LIFIDI vypravilo s paní učitelkou Uhlovou a Brtníčkovou na výlet do Prahy. Ten den bylo prostě vše super:pohodlná cesta vlakem (se sledo... (vice)

Za jazykem do Anglie

Akce školy

Atomium Brussel, Bruggy, Canterbury, Beachy Head, i360 Brighton, Salisbury, Stonehenge, Windsor Castle, London – Museum Madame Tussauds, London Eye, Buckingham Palace, Whitehall, Trafalgar Square, P... (vice)

Soutěž mladých zdravotníků

Úspěchy žáků

V pátek 10. května 2019 proběhla na ZŠ Purkyňova Soutěž mladých zdravotníků, dvě pětičlenné hlídky rovněž z naší školy.Žáci 9.A prožili zajímavé dopoledne, byli totiž vybrán... (vice)

Přednáška o Kanadě v AJ

Akce školy

Přednáška CANADA – ALASKA s angličtinou27. 2. 2019 se kluci a holky 6. až 9. ročníků mohli přenést do krásných míst naší planety a tentokrát s panem Mgr. Kocůrkem procestovali Kanad... (vice)

Přijímací řízení do RVJ 2019

Akce školy

Vážení rodiče žáků 2. a 5. tříd, ZŠ Vyškov, Tyršova 4 oznamuje, že ve školním roce 2019/2020 opět otevírá ve 3. ročníku třídu s rozšířenou výuko... (vice)

Projektový den 2018

Akce školy

Dne 14. listopadu 2018 se na Střední odborné škole a Středním odborném učilišti Vyškov, Sochorova konal projektový den určený pro 9. ročníky základních škol.V časovém rozmezí čty... (vice)

Staleté kořeny

Akce školy

U příležitosti 100. výročí naší republiky se 19. října uskutečnil program „Staleté kořeny“, kterého se zúčastnili žáci 7.–9. ročníku. Účelem bylo připomenout nám identitu... (vice)

Vzdělávací zájezd do Osvětimi

Akce školy

Žáci 9. ročníku v rámci výuky dějepisu každoročně absolvují výchovně-vzdělávací zájezd do Osvětimi a Březinky. Jak na ně návštěva bývalého koncentračního tábora zapůsobila... (vice)

Tyto stránky využívají soubory cookie.