Základní škola Vyškov, Tyršova 4

Články a aktuality


Přehled článků, aktualit a reportů z uplynulých akcí.


Filtr kategorií: Akce školy Úspěchy žáků Ostatní

Setkání rodičů budoucích prvňáků

Ostatní

Vážení rodiče,srdečně Vás zveme na informační schůzku, která se bude konat ve čtvrtek 18. 6. 2020 v 16 hodin v jídelně školy.Aby se mohla schůzka uskutečnit společně, žádáme, aby... (vice)

Školní jídelna – informace pro cizí strávníky

Ostatní

Prosím o zaslání čísla účtu na email skolni.jidelna@zstyrsovavy.cz. Peníze budou vraceny na účet a to ve stejném období jako u žáků – červen/červenec. V případě, že ciz... (vice)

Školní jídelna – informace pro rodiče

Ostatní

S nástupem žáků 6.–8. tříd do škol oznamujeme strávníkům, že od 8. 6. 2020 přecházíme opět na teplé obědy.U vchodu bude připravena dezinfekce, kterou je žák povinen použít př... (vice)

Přijímací řízení do 6. ročníku RVJ

Ostatní

Ředitelství školy oznamuje, že ve školním roce 2020/2021 vyučujeme v 6.A třídě s rozšířenou výukou jazyků vedle anglického jazyka další cizí jazyk v tříhodinové týdenní ... (vice)

Pozastavení plateb za obědy

Ostatní

Vážení rodiče, prosím o pozastavení plateb a záloh za obědy.Děkuji.Soňa Imrišková, vedoucí školního stravování... (vice)

Oznámení rodičům budoucích třeťáků

Ostatní

Vážení rodiče, ve školním roce 2020/2021 bude v obou třídách – 3.A a 3.B výuka anglického jazyka navýšena o jednu hodinu týdně. Třídní kolektivy zůstanou zachovány. ... (vice)

Jak se uvést do psychické pohody

Ostatní

V téhle době je mnoho rodin pod obrovským tlakem. Ze dne na den se zavřely školy a na rodiče dopadlo mnohem více zodpovědnosti za vzdělávání svých dětí, někteří rodiče jsou k tomu j... (vice)

Zapůjčení počítačů

Ostatní

Firma Mironet zajistí 1000 rodinám počítače pro domácí studium. Více zde.... (vice)

Úřední hodiny pro rodiče

Ostatní

Úřední hodiny pro rodiče žáků v případě potřeby vždy v pondělí a ve středu od 8.00 do 10.00 h telefonicky, případně osobně k vyzvednutí formulářů. Formuláře na ošetřovn... (vice)

Mimořádné opatření

Ostatní

Po dnešním jednání Bezpečnostní rady státu bylo rozhodnuto o přijetí dalších dvou mimořádných opatření v souvislosti s onemocněním COVID-19. Ke stažení zde. Stránk... (vice)

Uzavření škol do odvolání

Ostatní

Od středy 11. března 2020 se na základě opatření Bezpečnostní rady státu proti šíření nového koronaviru uzavírají všechny vyškovské základní školy. Opatření platí do o... (vice)

Desatero bezpečného internetu

Ostatní

Pro bezpečí na internetu ti stačí dodržet jen pár důležitých, ale přitom jednoduchých zásad.Nedávej nikomu adresu ani telefon. Nevíš, kdo se skrývá za monitorem na druhé straně.Nepo... (vice)

Exkurze do východních Čech

Akce školy

Dne 23. října jsme my, deváťáci, vyrazili na třídenní literárně – zeměpisně – přírodovědně – dějepisně – tělocvičně – výtvarnou exkurzi do východních Čech. Uby... (vice)

Veletrh vzdělávání

Akce školy

Veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí V rámci předmětu Volba povolání se žáci osmých ročníků naší školy zúčastnili Veletrhu vzdělávání a pracovních příležitost... (vice)

Cesta LIFIDů za Erbenem a Kyticí

Akce školy

Květnovou sobotu se patnáct kluků a holek z kroužku LIFIDI vypravilo s paní učitelkou Uhlovou a Brtníčkovou na výlet do Prahy. Ten den bylo prostě vše super:pohodlná cesta vlakem (se sledo... (vice)

Za jazykem do Anglie

Akce školy

Atomium Brussel, Bruggy, Canterbury, Beachy Head, i360 Brighton, Salisbury, Stonehenge, Windsor Castle, London – Museum Madame Tussauds, London Eye, Buckingham Palace, Whitehall, Trafalgar Square, P... (vice)

Soutěž mladých zdravotníků

Úspěchy žáků

V pátek 10. května 2019 proběhla na ZŠ Purkyňova Soutěž mladých zdravotníků, dvě pětičlenné hlídky rovněž z naší školy.Žáci 9.A prožili zajímavé dopoledne, byli totiž vybrán... (vice)

Přednáška o Kanadě v AJ

Akce školy

Přednáška CANADA – ALASKA s angličtinou27. 2. 2019 se kluci a holky 6. až 9. ročníků mohli přenést do krásných míst naší planety a tentokrát s panem Mgr. Kocůrkem procestovali Kanad... (vice)

Staleté kořeny

Akce školy

U příležitosti 100. výročí naší republiky se 19. října uskutečnil program „Staleté kořeny“, kterého se zúčastnili žáci 7.–9. ročníku. Účelem bylo připomenout nám identitu... (vice)

Vzdělávací zájezd do Osvětimi

Akce školy

Žáci 9. ročníku v rámci výuky dějepisu každoročně absolvují výchovně-vzdělávací zájezd do Osvětimi a Březinky. Jak na ně návštěva bývalého koncentračního tábora zapůsobila... (vice)

Tyto stránky využívají soubory cookie.