Výuka od 18. 11. 2020 – pro rodiče žáků 1. a 2. tříd

Informace pro rodiče žáků 1. a 2. ročníku

Od středy 18. 11. 2020 se vrací do školy žáci 1. a 2. tříd.

Podle aktuálních informací platí, že:

• výuka bude probíhat v kmenových třídách dle platného rozvrhu (možné drobné úpravy hodin)
  • zrušena je hudební a tělesná výchova (v rozvrhu budou nahrazeny jinými, včetně aktivit venku)
  • výuka bude probíhat v rouškách (tj. žáci i učitelé budou používat roušky v době výuky i přestávek)
  • zakázán bude volný pohyb žáků po škole
  • v provozu bude odpolední školní družina – žáci jednotlivých tříd se nebudou spojovat
  • vzhledem k zachování homogenity tříd provoz ranní školní družiny není možný
  • školní jídelna bude v provozu, přihlášeni jsou automaticky ti, kteří platí stravné (platí pro svačinky i obědy)
  • pokud někdo z rodičů nebude mít o stravování zájem, musí provést odhlášení nejpozději v pondělí 16. 11.
  • ve školní jídelně stále budou platit zvýšená hygienická opatření
  • pro rodiče stále platí zákaz vstupu do budovy školy
Informace mohou být upřesněny v závislosti na aktuálním dění a na základě dalších pokynů ze strany MŠMT, MZ,....