Škola nanečisto

Vážení rodiče,

Základní škola Vyškov, Tyršova 4, přísp. org. nabízí výchovně-podpůrný program pro předškoláky „Škola nanečisto“.

·       Cílem tohoto programu je rozvoj myšlení, soustředění a řeči dětí, rozvoj schopností a dovedností potřebných k úspěšnému zvládnutí čtení, psaní a počítání a v neposlední řadě se účast v programu podílí i na sociálním zrání dítěte.

·       Program je navržen do 5 hodinových lekcí, které budou probíhat 1× týdně v odpoledních hodinách. Termíny a časy budou upřesněny podle zájmu a po dohodě s rodiči na informativní schůzce.

·       Děti budou hravou formou „plnit úkoly“ za přítomnosti rodičů (nebo jiného člena rodiny) ve skupinkách 10 až 15 vrstevníků.

·       Podrobnější informace podají na telefonním čísle 517 348 782 nebo osobně.

·       Informační schůzka s rodiči se uskuteční  13. února 2023 v 16 hodin ve třídě III. B.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

leták