Nová školní kolekce

Krásný den všem, máme pro Vás jedno skvělé překvapení!

Naše škola se rozhodla zapojit do projektu společnosti Schools United, s.r.o., jehož součástí je vyhotovení nové kolekce sportovního oblečení s logem naší školy.

Ptáte se proč? Protože jsme hrdí na to, kde studujeme a rádi bychom se sjednotili v jeden celek prostřednictvím nové kolekce stylového oblečení naší školy.

Nyní jsme ve fázi výběru motivu loga na oblečení. Jste to právě Vy, kdo rozhodne o jeho podobě! Hlasujte do 10. 1. 2022 o tom, který ze tří motivů se Vám líbí nejvíce. Vítězný motiv bude použit na vytvoření celé kolekce, kde najdete nejen mikiny a trička, ale i tepláky, batohy, čepice a další kousky :-).

Objednávky a prodej oblečení bude následně probíhat prostřednictvím e-shopu, který nám společnost vytvoří. O jeho spuštění budete včas informováni. Možnou podobu vzorku oblečení si můžete prohlédnout na plakátech vyvěšených ve společných prostorách školy a v příloze této zprávy.

Hlasovat můžete zde.