Halloween ve škole

Konec října a začátek listopadu, to byl týden ve znamení Halloweenu. Školou proběhla celá řada velmi povedených aktivit pro žáky naší školy. Ani v učebně chemie jsme nezaháleli. Žáci se zúčastnili projektové výuky plné atraktivních pokusů.

Mimo jiné na nás „zaštěkal“ vodík, pozdravila nás tajemná halloweenská ruka, která pak zhasla svíčku, zasadili jsme několik krystalů do naší chemické zahrádky, roztančili rozinky a vejce a nechali růst „Faraonova hada“!

Na závěr jsme zapálili kapesník. Neshořel. A tak se v každé třídě našel odvážlivec, který nabídl k experimentu bankovku. Ta zůstala nepoškozená. Po pokusu putovala v pořádku zpět ke svému majiteli. Z reakcí žáků bylo zřejmé, že si tento týden užili!

Tak i vám přejeme příjemný dušičkový čas.

Za tým učitelů Tereza Řezníková